Майже 4 млн грн. отримали бюджети Черкащини від продажу несільськогосподарських земель

e2038313f12263de225294bb4b49bfba_XLПротягом цього року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в Черкаській області бюджети всіх рівнів збагатилися на 3 млн  926,5 тис.  грн. До Державного бюджету України перераховано 0,759  тис.  грн і 3 млн 925,74 тис. грн – до місцевих бюджетів.

Усього за цей час на Черкащині реалізовано 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 8,2 га. Найбільше – 10 ділянок площею 8 га – придбали в Черкасах.

Отримані місцевими громадами кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення спрямовують на розвиток населених пунктів, зокрема на реалізацію соціально-економічних програм.

 

Довідка:

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

 

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті