Майже 1700 черкасців вже скористались правом на отримання податкової знижки

податкова

Правом на одержання податкової знижки відносно витрат, понесених у 2014 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством, до податкової інспекції Черкас подали податкові декларації 1678 жителів міста. Їм з бюджету мають повернути майже 2 млн грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання. Таким правом скористались 1 326 жителів обласного центру, а з бюджету їм повернуть понад 1,3 млн грн. Також 155 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 439,4 тис. грн. Задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків 171 громадянин. З бюджету їм повернуть 160 тис. грн. 25 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе понад 51,6 тис. грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки стосовно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2015 року та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції міста.

 

Автор статті