«Маємо якісно довести цей проект до логічного завершення», – Тарас Висоцький про відбудову «технічного» корпусу обласного кардіоцентру

_DSC0560В обласному кардіоцентрі потребують нових площ для комфортної роботи працівників, які не пов’язані з пацієнтами. Для цього ще наприкінці 2017 року тут взялися ладнати новий корпус у приміщенні колишньої лазні. Як просуваються роботи на об’єкті оглянув т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький.

Після завершення робіт у новому корпусі розмістять інженерний відділ, бухгалтерію, архів, відділ для обладнання. Загалом тут працюватимуть до 30 осіб. Нині ці фахівці кардіоцентру потерпають від нестачі робочих приміщень, відзначає головний лікар закладу Світлана Журба.

_DSC0553 _DSC0551 _DSC0545– Ми єдиний заклад, який не має додаткових корпусів, – визнає вона. – Коли ми минулоріч відкрили агіографічну операційну, а це більше 100 метрів площ, то ухвалили рішення пожертвувати робочими місцями персоналу, який не працює з пацієнтами. Зрозуміло, що питання їхнього розміщення актуальне. Тож наприкінці 2017 року розпочали роботи з відбудови приміщення, яке нам передав санаторій «Сосновий бір».

Будівельна готовність об’єкту становить 49 %. Наразі тут уже провели чимало відновлювальних робіт, оскільки будівля була у незадовільному стані і з десяток років не використовувалася. Сюди вже інвестували 6,3 млн грн. З них 54 % суми спрямували з обласного бюджету, а 46 % – з міського.

_DSC0546 _DSC0543 _DSC0564– Опалення, комунікаційні роботи, внутрішнє опорядження і благоустрій території, придбання обладнання – це все попереду, – каже т.в.о. очільника області. – Хоча наразі здається, що чимало зроблено, втім стільки ж – попереду. Зараз бачимо, що є потреба у доопрацюванні і коригуванні проекту. І це стосується не лише обладнання, яке треба закупити. Його вартість також треба уточнити. Загалом, за попередніми підрахунками, мінімум маємо віднайти ще 6-8 млн грн. Будемо розглядати усі варіанти джерел фінансування об’єкту. Коригуючи проект, враховуватимемо усі побажання, аби якісно завершити його.

 

Автор статті