Маємо бути гідними пам’яті тих людей, які відвойовували наше право на свободу, – Віталій Коваль про Героїв Небесної Сотні

???????????????????????????????Належне відзначення Дня Гідності та Свободи – під відповідальністю кожного керівника району та міста області. На цьому наголосив під час координаційної наради в облдержадміністрації перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

– Маємо бути гідними пам’яті тих людей, які відвойовували наше право на свободу, власну гідність й незалежність, – сказав Віталій Володимирович. – Символічно, що саме 21 листопада є датою, яка історично об’єднує дві революції. Відтак повинні на належному рівні відзначити річницю: відвідати родини загиблих Героїв, завершити всі роботи із заміни табличок з назвами перейменованих вулиць у населених пунктах області, встановити меморіальні дошки та ін.

Начальник управління культури та взаємоз’язків з громадськістю облдержадміністрації Олег Островський повідомив, що в області розроблено та затверджено відповідний регіональний план заходів відзначення річниці (на виконання Указу Президента «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи» та Плану організації виконання Указу Президента, затвердженого на засіданні КМУ).

– Планом заходів передбачено проведення урочистих меморіальних та культурно-мистецьких, освітніх заходів у закладах культури та освіти області, – поінформував Олег Островський, – проведення круглих столів, тематичних зустрічей з активними учасниками революційних подій, організації тематичних книжкових, ілюстративних, музейних виставок, робіт з упорядкування територій, прилеглих до пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних із подіями Революції Гідності, борців за незалежність України у ХХ столітті, воїнів полеглих за територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Автор статті