Магістри інституту пожежної безпеки завітали до обласного контактного центру

24176864_1535571676479468_8273559186891035588_nДо обласного контактного центру завітали студенти-магістри Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля – у межах ознайомчої практики. З ними прибула і керівник психологічної служби Управління ДСНС України у Черкаській області, майор служби цивільного захисту Леся Коротяєва.

Психологи спочатку ознайомилися з роботою Центру. Зокрема, студенти цікавилися ситуацією з внутрішньо переміщеними особами, котрі перебувають в області, їх соціальну та психологічну адаптацію тощо.

Відповідаючи на питання, Лариса Ходаковська, директор Черкаського обласного контактного центру, радник з питань внутрішньо переміщених осіб Мінсоцполітики в нашій області, наголосила на тому, що наразі вдається продуктивно взаємодіяти з багатьма громадськими організаціями та волонтерами, аби зробити життя переселенців на території нашої області комфортнішим і безпечнішим. Та водночас переконана, що має бути розроблена єдина державна стратегія в цьому напрямку, яка б дозволяла більш продуктивно допомагати ВПО та захищати їхні права і свободи.

Леся Коротяєва натомість подякувала працівникам Контактного центру за відкрите спілкування: «Приємно, що зараз між органами виконавчої влади на місцях та громадою немає жодних бар’єрів і перепон. Люди намагаються вирішувати проблеми комплексно і толерантно. Коли студенти, майбутні фахівці бачать, як це відбувається на практиці, у них формується реальна картина світу. Так їм простіше і зрозуміліше вибудовувати власну стратегію розвитку».

 

Автор статті