Лисяни приїздили до очільника області на розмову

20151124_105231

Голова Черкаської ОДА зустрівся сьогодні із прихильниками та противниками новообраного керманича обласної ради. Перші дякували депутатам за вибір. Інші – сипали звинуваченнями про нібито членство Олександра Вельбівця в «Партії регіонів».

Прихильники

Першими на розмову до очільника області приїхали представники громади Лисянщини. Кажуть: у районі Олександра Вельбівця поважають.

Годований

– Тут зараз люди різних професій, навіть депутати різних рад від різних партій, представники громадських організацій, – пояснює місцевий житель, у минулому голова Лисянської РДА Володимир Годований. – Нас сюди делегувала громада. Лисян обурив увесь той бруд, який зараз ллють на нашого земляка Олександра Вельбівця. Це – гарний господар, який працює для людей. Він ніколи не був членом «Партії регіонів». На виборах опоненти теж обливали його брудом. Але лисяни вказали їм на місце, віддавши максимум голосів за Вельбівця як кандидата в депутати до обласної ради.

На чолі противників новобраного голови обласної ради – депутат від «Батьківщини» Роман Буданцев. Він до зали прийшов із десятком чоловіків. Ті відмовилися представлятися журналістам. Разом із ними була керівниця осередку «Опозиційного блоку» Лисянського району.

Буданцев справа

– Є облікова картка, що Вельбівець був у «Партії регіонів», посвідчення, – стверджує депутат-батьківщинівець. – Зі мною прийшли активісти, які вважають за потрібне прийти сюди та відстоювати свою думку. Я вам говорю так: або обласна рада буде працювати, або не буде. З Вельбівцем вона працювати не буде.

Противники

Такі заяви викликали обурення в більшості присутніх. Папери, які демонстрував депутат, вони назвали підробкою. Далі вимагали припинити спекуляції, а дати змогу обласній раді спокійно працювати. Угамував суперечку на підвищених тонах голова Черкаської ОДА.

– Ми вислухали один одного, – говорить Юрій Ткаченко. – Я все взяв до уваги. Однак зауважу: коли Олександр Вельбівець ішов на посаду голови Лисянської РДА, він проходив спеціальну перевірку. Зокрема, відповідні органи перевіряли: був він членом «Партії регіонів» чи ні. Коли його перепризначали на цю посаду, то теж була перевірка. Окрім того, Олександр Вельбівець уже пройшов люстраційну перевірку. Попри це, хай правоохоронці знову все перевірять і поставлять урешті крапку в цих суперечках.

Нагадаємо, напередодні голова обласної ради вже звернувся до правоохоронців із тим же проханням.

Автор статті