Лисянські школярі висадили 9,3 тисячі сіянців дуба

DSC_5754Щорічно Лисянський лісгосп долучається до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч, під керівництвом лісівників, молоденькі дубочки висадили представники Лисянської райдержадміністрації, на чолі з головою Володимиром Павличуком, та  учні шкільного лісництва Лисянської ЗОШ №2 «Лісова хвиля».

 

Учасників акції зустріли директор ДП «Лисянське лісове господарство» В’ячеслав Шако та працівники підприємства. Головний лісничий Віталій Марусіч провів інструктаж та пояснив правила садіння дубових сіянців за допомогою меча Колесова.

 

Садіння лісових культур було проведено в кварталі 26, виділі 4 Лисянського лісництва на загальній площі 2,6 га. Загалом учасники акції висадили 9,3 тисячі сіянців дуба звичайного.

??????????«Перш за все ця акція покликана максимально залучити громадськість, а особливо підростаюче покоління, до процесу створення нових лісів, донести до них важливість та складність лісівничої справи. Тож кожного року до цього заходу ми долучаємо учнів шкільного лісництва. Адже важливим завданням сьогодення є виховання молодого покоління друзями і захисниками природи. А зробити це можна лише тоді, коли з юних літ долучати до природоохоронної справи учнівську молодь», – зауважує директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

 

Варто зазначити, що на базі ДП «Лисянське лісове господарство» вже кілька років поспіль активно діє шкільне лісництво, вихованці якого мають ряд здобутків та достойних результатів своєї роботи. Школярі активно долучаються до всіх заходів, що проводяться у лісгоспі, допомагають лісівникам у їхній повсякденній роботі: озеленення, висаджування лісу, допомога лісовим мешканцям, збір лісового насіння та ряд інших.

 

??????????«Шкільне лісництво – це дієвий метод популяризації професії лісівника серед молоді та прищеплення любові до рідної природи. І нам надзвичайно приємно, що учні вже самі проявляють ініціативу та щороку з нетерпінням чекають на головну акцію – висаджування лісу», – говорить головний лісничий Лисянського лісгоспу Віталій Марусіч.

 

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Автор статті