Лисянські лісівники створили екологічну стежку «Шевченківська дача»

65580609_2400034796701669_2197094359969562624_oБажаючих відпочити у лісових масивах з користю, довідавшись про щось нове для себе, пізнавши усі тонкощі лісової справи та дізнавшись про роботу лісівників, стає дедалі більше. Тож перед лісівниками постають нові задачі – облаштувати цікаві та пізнавальні об’єкти у місцевих лісах. Для цього лисянські лісівники цієї весни створили екологічну стежку. Розташована вона на території Шевченківського лісництва Лисянського лісгоспу в урочищі «Шевченківська дача». Важливим її призначенням буде проведення просвітницьких заходів та роз’яснювальної роботи з молоддю безпосередньо в лісовому масиві, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Перед початком маршруту всі охочі матимуть змогу ознайомитися з історією створення Лисянського лісгоспу. Цікавою є інформація, що перше лісництво на території Моринських лісів було створено ще у 1913 році за указом графині Браніцької. Особливістю екологічної стежки є те, що впродовж всього маршруту встановлені аншлаги – інформаційні таблиці, за допомогою яких можна ознайомитися із характеристиками лісових насаджень та загальною інформацією про ту чи іншу зупинку.

 

Загалом екологічна стежка має десять інформаціно-просвітницьких зупинок, на яких охочі матимуть можливість ознайомитися з різновіковими лісовими насадженнями дуба звичайного, горіха чорного, модрини європейської, дізнатися їх характеристики та особливості вирощування.

 

«Лісівниками Лисянського лісгоспу чимало уваги приділяється природничому вихованню молоді. Екологічна стежка, яку ми створили, дасть нам можливість всебічно, безпосередньо в лісі, показати роботу лісівників, а також в черговий раз привернути увагу дітей до проблем лісу та важливості питання охорони природи», – розповідає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шакорім.

 

Автор статті