Лисянські лісівники облаштували нові рекреаційні пункти

DSC_1399Нещодавно лисянські лісівники облаштували два нових рекреаційних пункти. Один із них розташований на території Лисянського лісництва, інший – Стеблівського. Усі вони зроблені на благо громади.

 

Новостворений рекреаційний пункт «Затишок» розташований у 43 кварталі Лисянського лісництва, понад трасою (Р-04) «Київ-Звенигородка». Для затишного та комфортного відпочинку лісівники встановили тут дві альтанки, кожна із них вміщує по 10 осіб. Також розмістили велику гойдалку та облаштували місце для сміття і окремо місце для безпечного розпалювання вогнища. Всю територію обгородили парканом.

 

DSC_1391За словами головного лісничого Віталія Марусіча, цей пункт відпочинку був створений у липні місяці, але вже навіть за такий короткий проміжок часу, став улюбленою зоною відпочинку місцевого населення та припав до душі подорожуючим.

Біля рекреаційного пункту встановили інформаційні аншлаги. На одному із них лісівники зазначають, що користування майданчиком безкоштовне, а вдячністю за це, хай буде дбайливе ставлення відвідувачів і вчасно прибране за собою сміття.

 

На території лісових масивів Стеблівського лісництва, на березі річки Рось, місцеві жителі облаштували павільйон для відпочинку. Лісівники розширили цю зону для дозвілля та встановили неподалік велику альтанку на тридцять осіб, інформаційний аншлаг та зручну вбиральню. Це надзвичайно мальовниче та затишне місце, яке користується неабиякою популярністю серед відпочиваючих. Тут є нагода не лише гарно та комфортно відпочити,  а й насолодитися красотами рідного краю.

 

DSC_1542«Усі структурні підрозділи Лисянського лісгоспу підтримують ініціативи місцевих громад та всіляко допомагають їм у облаштуванні улюблених місць відпочинку. Все, що ми створюємо, робиться виключно із повагою до відвідувачів лісу та задля їхнього безпечного відпочинку у лісових масивах», – зазначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території  Лисянського лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті