Ліцензії на алкоголь та тютюн коштували черкаському бізнесу 7,6 млн грн.

C8OGuEzS5w

Майже 7,6 млн. грн. до місцевого бюджету сплатили черкащани за право здійснювати оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них майже 4,6 млн грн. надійшло за ліцензії на право роздрiбної торгiвлi та понад 3 млн грн. – за отримання права на оптову торгівлю зазначеними підакцизними товарами. Про це повідомив заступник начальника Державної податкової інспекції м. Черкаси Олег Коваль.
Сьогодні ліцензію на право здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами отримали понад 600 підприємців. Майже 40 % виданих ліцензій дозволяють торгівлю тютюновими виробами.
У Державній податковій інспекції повідомляють, що суб’єктам господарювання для оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами слід звертатись безпосередньо до територіального Центру обслуговування платників за місцем розташування об’єкта торгівлі. Ліцензія видається лише за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, що перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного, довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету. Для своєчасного одержання ліцензії платнику необхідно подати заяву з документами не пізніше, ніж за 10-15 днів до початку її дії, а продовження терміну сплати за ліцензію здійснювати за 10 днів до її закінчення. Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію, а поновлюється −у разі сплати заборгованості.

Автор статті