Лісівники Канівщини облаштували для путівників рекреаційний пункт

комплекс-рекреаційного-пунктуЧудову нагоду відпочити в затишному куточку Подніпров’я поблизу села Пекарі, що на Канівщині, мають можливість не лише мешканці цього населеного пункту, але й усі, хто завітає сюди. Працівники Канівського держлісгоспу і задумали цієї весни спорудити рекреаційний пункт «Пекарі», тим самим опорядивши тутешні мальовничі місця, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Відтепер сюди можна завітати та влаштувати пікнік і з сім’єю, і з компанією друзів, чи й просто наодинці. Для цього тут є всі можливості. Тішать око з любов’ю збудовані бесідки та колиба, де можуть розміститися відразу три різних компанії друзів. Для найменших відвідувачів чи й для романтичної бесіди двох закоханих є гойдалка. Спеціально обладнані місця для вогнища завбачливі лісівники-умільці облаштували камінням, аби убезпечити розповсюдження вогню до лісу. Для тих, хто матиме бажання дістатися до місця відпочинку човном, обладнано дерев’яний приплав, де без жодних проблем можна пришвартуватися чи й просто посидіти, дивлячись на чудовий Дніпро.

Інформаційний стенд, що його встановлено в центральній частині рекреаційного комплексу, інструктує відвідувачів щодо правил поведінки в лісі і заодно є пропагандою співжиття із природою в злагоді та любов’ю до навколишнього світу.

 

DSC_0419Лісівники, які працювали над створенням цього рекреаційного пункту, кажуть, що найголовніше в їх житті – служити людям добром.

– Лише той, хто тяжко працює, може сповна оцінити бодай найкоротшу мить відпочинку, – говорить директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко. – А відпочинок на природі, як на мене, є найкращим в усіх відношеннях. Адже тут немає жорстких обмежень – чи то просто релаксація, чи спілкування з друзями, чи усамітнена насолода довколишнім середовищем. Єдине обмеження – бути не просто одноразовим гостем у цьому куточку на мальовничому березі Дніпра, а справжнім і дбайливим господарем, який прибере після себе сміття, загасить вогнище, не зобидить жодної пташини чи навіть рослини. Ми все це робимо з любов’ю до людей. Тож хочемо, аби й вони це розуміли, цінили і навзаєм з повагою ставилися до творців їхнього спокою і затишку на природі.

Автор статті