Лісівники Черкащини вже висадили 700 гектарів лісу

DSC_1541Державні лісові господарства Черкащини вже висадили 700 гектарів лісових культур. Це майже половина від запланованих об’ємів. Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

– Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили рано почати цьогорічну лісокультурну кампанію – зауважив головний лісівник Черкащини. – Роботи з відновлення та створення лісів наразі активно проводять усі лісгоспи. На підприємствах, де висаджуються хвойні породи, посадка лісу вже на стадії завершення. Так, приміром, Золотоніський лісгосп практично виконав поставлені завдання. Більшість робіт зі створення лісових культур виконали в Черкаському та Звенигородському лісгоспах.

Загалом у 2016 році заплановано провести відтворення лісів на загальній площі 1600 гектарів. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, хоча висаджуються й інші – дуб червоний, горіх чорний, липа дрібнолиста.

– Традиційно 21 березня, у Міжнародний день лісів, стартує щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»,  що триватиме до  Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 16 квітня, – зазначив Олександр Дзюбенко. – Тож запрошуємо усіх, хто бажає, долучатися до акції та разом з лісівниками створювати нові ліси та зелені насадження.

 

За інофрмацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті