Лісівники Черкащини привітали з Різдвяними святами дітей загиблих учасників АТО

???????????????????????????????Напередодні різдвяних свят до юних українців, яких війна позбавила можливості зростати у повній сім’ї, з подарунками та словами підтримки навідались лісівники Черкащини.

До цієї важливої справи лісівники підготувались заздалегідь, попередньо вивчивши потреби сімей загиблих учасників АТО, вихідців з Черкащини. Тому й подарунки для дітей були різноманітні: матеріальна допомога, шкільне канцелярське приладдя, дитячі розвиваючі ігри, продуктові набори та, звичайно ж, солодощі.

За словами лісівників, сім’ї загиблих атовців щиро дякували їм за проявлену турботу про них та пам’ять про їх загиблих чоловіків та батьків.

Майже у кожному районі області проживають такі родини, тому ініціатива начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка привітати такі сім’ї з різдвяними святами була підтримана у держлісгоспах, адже кожна така родина заслуговує на особливу повагу та шану.

До слова, 29 працівників державних лісогосподарських підприємств Черкащини є учасниками АТО. Всі вони отримують належну підтримку та знаходяться під постійною опікою підприємств, у яких працюють.49561117_2125033250868493_5277122889487745024_n

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті