Лісівники Черкащини підбили підсумки новорічної кампанії

yalinki-388x266

Новорічна кампанія лісівників Черкащини завершилася. У грудні минулого року лісгоспи області реалізовали 17 тис. новорічних ялин і сосон на загальну суму 887,4 тис. грн. Найбільше продали новорічних дерев в Смілянському (2849 шт.), Черкаському (2388 шт.), та Уманському (2320 шт.) лісгоспах, повідомляють в  Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Для запобігання проявам браконьєрства, згідно розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації, протягом грудня тривала операція «Новорічна ялинка», головною метою якої стало посилення охорони хвойних насаджень. У кожному районі Черкаської області створили спеціальні рейдові бригади, до яких увійшли працівники державної лісової охорони, органів внутрішніх справ та екологічної інспекції. Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах постійно здійснювали 142 бригади.

Загалом в ході перевірок в межах області рейдовиками складено 40 протоколів на нелегальних заготівельників ялинок. Сума накладених та сплачених штрафів складає 15 797 грн.

 

Автор статті