Лікарі Уманщини допомагають бійцям АТО медпрепаратами

_faily_(1)_142446947435

Колектив Уманської центральної районної лікарні в черговий раз не залишився осторонь тих подій, які наразі відбуваються в Україні і вирішив допомогти українським бійцям та лікарям, які зараз перебувають в зоні АТО. Кожного місяця лікарі Уманської ЦРЛ власними силами колективно збирають допомогу, яку потім волонтери відвозять на Схід нашої країни. У зоні АТО зараз перебувають троє лікарів з районної лікарні. Окрім них, колектив Уманської ЦРЛ допомагає сімом родинам лікарів, чиї чоловіки зараз несуть службу на Сході.

Зокрема, працівники закладу, зібравши кошти, закупили важливі медикаменти та вироби медичного призначення для воїнів, які перебувають в «гарячих» точках нашої країни.

– Наш обов’язок допомагати усім українським воїнам і ми сподіваємось, що закуплені ліки зможуть хоч якось поліпшити здоров’я бійцям, – наголосила головний лікар Уманської центральної районної лікарні Інна Добрянська.

Відповідні ліки та вироби медичного призначення були вручені волонтерам, які найближчим часом передадуть їх нашим бійцям, котрі захищають нашу землю на Сході України.

– Я хочу щиро подякувати усім медичним працівникам нашої лікарні, зокрема, за надану допомогу, – наголосила Інна Іванівна. – Ще з перших днів війни, ми разом закуповуємо різні медичні засоби: починаючи від перев’язочних матеріалів до вкрай важливих та рідкісних ліків. Тому, в черговий раз, дякую всім медикам району за підтримку та допомогу.

Варто зазначити, що за 2014 рік було зібрано на медикаменти – 10 000 гривень, за період 2015-го року – 7000. Окрім цього, 20 000 гривень було зібрано на продукти харчування.

 

За інформацією відділу з суспільно-політичних питань,

регіонально-інформаційної політики та зв`язків із

засобами масової інформації Уманської райдержадміністрації

Автор статті