Лідери обласної Ліги старшокласників Черкащини взяли участь у Всеукраїнському дитячому Форумі

s54285170Днями лідери обласної Ліги старшокласників Черкащини взяли участь у Всеукраїнському дитячому Форумі «Діти змінюють світ». На цьому зібранні Черкащину представили: президент обласної Ліги старшокласників Черкащини Віталій Неділя, спікер УМА міста Черкаси Аліна Краснопеєва, учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка, а саме: Поліна Масюк, Анастасія Пишна, Вікторія Нянько, Максим Попов, учениця Першої міської гімназії Поліна Масюк, учень Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка Юрій Петренко. Супроводжувала старшокласників завідувач лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської  обласної ради» Валентина Кудін.

Ініціатором заходу став Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який наголосив, що лише розуміючи бажання та потреби дітей, прислухаючись до їхньої думки, ми, дорослі, можемо зробити дітей щасливими та створити всі умови для їхнього належного виховання та повноцінного розвитку. Подія  відбулася  за підтримки Президента України Петра Порошенка.

Участь у дводенному Форумі взяли понад 200 лідерів учнівського самоврядування зі всієї України. Головною метою заходу було створити майданчик для ефективної комунікації між дітьми та владою, надати можливість дітям висловити власні думки та пропозиції щодо вирішення проблем, що стосуються їхнього життя.

Із вітальним словом до учасників форуму звернулись Президент України Петро Порошенко, заступник голови Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, директор Світового Конгресу Українців в Україні Сергій Касянчук.

Під час форуму діти мали можливість обговорити такі важливі теми як: права дитини, свобода думки та слова, свобода особистості, роль освіти  в становленні молодої людини, розвиток творчих здібностей. Лідери працювали на 7 локаціях, у яких вони висловили свої роздуми про споконвічні цінності: дружбу, любов до ближнього, толерантність та взаємоповагу.

Уповноважений Президента з прав дитини зауважив, що цей Форум – це лише початок діалогу із дітьми, що  подібні зустрічі із дітьми мають проводитись регулярно.37427328

Другий день старшокласники провели  в Українській академії лідерства. Там, зокрема, вони  мали можливість поспілкуватись з Блаженнішим Любомиром Гузаром.

На завершення заходу діти висловили щирі слова вдячності за надану можливість поспілкуватися на рівних з Президентом України Петром Порошенком,  Уповноваженим з Прав дитини Миколою Кулебою та іншими представниками влади.

 

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті