Київ приймає Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2017»

агро-2017_0У столиці України проходить наймасштабніша в регіоні Східної Європи XXIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Тут представляє свій аграрний потенціал і Черкащина.

Звертаючись до учасників виставки, Прем’єр-міністр підкреслив, що агросектор є потужним рушієм економіки України, але сьогодні пріоритет полягає у тому, щоб кожне аграрне підприємство здійснювало переробку та створювало конкурентний продукт. І агросектор треба розвивати на тільки в сфері забезпечення продовольчої безпеки, а й у комплексі питань залучення інвестицій, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.

– Сьогодні, в еру вертикальних теплиць та комп’ютерних технологій вирощування, українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю, – зазначив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк у вітальному слові до учасників заходу.

У рамках «АГРО-2017» свій інвестиційний і виробничий потенціал представляють всі області країни та найбільші українські та міжнародні виробники.

Також відбудуться спеціалізовані виставки:

ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія,  Animal’Ex, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo та інші, з яких вперше пройде спеціалізована виставка «ECOHOUSE» та «Сучасний Фермер».

Буде представлений новий зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу.

9 червня відбудеться другий щорічний форум, присвячений високим технологіям для агросектору – AgTech Forum 2017, організований Асоціацією AgTech Ukraine при підтримці Мінагрополітики.

За інформацією Мінагрополітики України

Автор статті