Кращим соціальним робітникам Канівщини вручили нові велосипеди

IMG_20170601_135555_HDRСім кращих соціальних працівників Канівщини минулого тижня отримали нові велосипеди. Про це повідомляють в Канівській РДА.

Завдяки налагодженій роботі профільних установ Канівщини,  1570  літніх  людей та інвалідів в усіх населених пунктах району мають змогу почуватися захищеними і відчувати повагу та турботу, мати гідний рівень життя, не втрачати суспільної активності.

У відділенні соціальної допомоги вдома 65 соціальних робітників надають соціально-побутові послуги підопічним  в 55 селах району, а саме: придбання та доставка продуктів харчування, ліків, виклик лікаря, доставка в оселю палива та води, допомога в обробітку присадибної ділянки (до 2-х соток), послуги по оплаті комунальних платежів, оформлення субсидій,  прибирання приміщення і двору, надання допомоги при здійсненні санітарно-гігієнічних заходів,  допомога у приготуванні їжі;   прання білизни,  читання преси, ведення кореспонденції,   вирішення різноманітних питань та отримання консультацій щодо надання пільг.

Автор статті