Кращих доброчинців визначатимуть на Національному конкурсі «Благодійник України – 2015»

bu2015

У Національному конкурсі, який на теренах України проходитиме вже учетверте, визначать кращих українських благодійників, зокрема й волонтерів, та найбільш ефективні доброчинні ініціативи, реалізовані за цей рік. Прийом заявок на участь в ньому триватиме до 15 лютого 2016 року.

Цього року конкурс значно розширив коло потенційних учасників. Відтепер брати в ньому участь можуть організації, спільноти, громадяни з будь-якого куточка світу, які надавали благодійну допомогу Україні у період з 1 січня до 31 грудня чи реалізовували в нашій державі благодійні проекти, суспільні інституції, що у цей період провадили діяльність спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, а також благоотримувачі та представники медіа. Учасниками конкурсу не можуть бути органи державної влади, місцевого самоврядування або політичні партії.

Національна конкурсна комісія визначатиме переможців у десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, за винятком номінацій «Народний благодійник» та «Благодійність у медіа», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура. Переможців конкурсу обиратимуть у період з 15 лютого до 15 березня 2016 року. Церемонія нагородження відбудеться у другій половині березня 2016 року в Києві. Переможці конкурсу «Благодійна Україна» будуть нагороджені унікальною бурштиновою статуеткою «Янгол добра», що є своєрідним благодійним «Оскаром».

Докладніша інформація за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: konkurs.blago@gmail.com, http://blagoukraine.org.

Автор статті