Кращі веслувальники України змагались у Черкасах

27993103_1701501873240215_1793882762346780885_oЧемпіонат федерації України з веслування на човнах «Дракон» із загально-фізичної підготовки серед дорослих цими вихідними приймав спортивний комплекс ОСДЮСШОР Черкаської обласної ради. Цьогорічні змагання зібрали 200 спортсменів з 10 регіонів країни.

Найсильніших визначали у віковій категорії 19 і старше (жінки, чоловіки) у таких видах програми:

жим штанги лежачи на спині за 2 хвилини (чоловіки – 30 кг, жінки 25 кг)
тяга штанги лежачи на животі за 2 хвилини (чоловіки – 40 кг, жінки 25 кг)
біг (чоловіки – 3 000 м, жінки – 2 000 м)

28235416_1701527589904310_8177867605382360868_oНа урочистому відкритті змагань продемонстрували свою майстерність вихованці тренерів Швайко Юрія та Ісаєнко Анастасії – чемпіони Черкаської області та призери всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики.

Черкаську область представляли команди СК «Ironman» на чолі з Кучером П.В. та Черкаська область-2 під керівництвом Дениса Городнюка.

Результати:

27983244_1701529659904103_8530947269860423884_oЖим штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Ольга Картавенко
  3. місце – Надія Городнюк

Тяга штанги лежачи 2 хв (жінки, 25 кг)

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Ольга Картавенко

Біг 2 000 метрів, жінки

  1. місце – Анна Мазная
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Олександра Діордійчук

За сумою трьох видів:

  1. місце – Наталя Єременко
  2. місце – Надія Городнюк
  3. місце – Ольга Картавенко

 

 

 

28061122_1701531323237270_3353780473675812410_oЖим штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 30 кг)

  1. місце – Олександр Савлук
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Василь Осійчук

Тяга штанги лежачи 2 хв (чоловіки, 40 кг)

  1. місце – Василь Осійчук
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Євгеній Сбітнєв

Біг 3 000 метрів, чоловіки

  1. місце – Андрій Марковський
  2. місце – Олег Тимчій
  3. місце – Володимир Троцюк

28164618_1701495509907518_4226764733520252787_oЗа сумою трьох видів:

  1. місце – Олег Тимчій
  2. місце – Володимир Троцюк
  3. місце – Андрій Марковський

 

28061567_1701563063234096_5627573636734469819_oПереможців та призерів змагань нагороджено дипломами, медалями та подарунковими сертифікатами PEAK.

Автор статті