Крайові козаки Черкащини побували в Черкаському колегіумі «Берегиня»

берегиня3

У рамках програми національно-патріотичного виховання молоді до Черкаського  колегіуму «Берегиня» завітали козаки Черкаського крайового товариства Українського козацтва. Прийшли з випускником цієї школи Даніїлом Коноваловим, який є членом українського козацтва, та в складі 24-ї окремої механізованої бригади захищає східні кордони України від російського агресора.

За півроку нелегкої служби в збройних силах України він отримав короткострокову відпустку на десять днів, аби провідати близьких та рідних, а головне стареньку хвору маму, яка постійно молиться та чекає сина на повернення до рідної домівки. Звісно що Даніїл не міг не завітати в школу, де пройшло його дитинство, де навчався, мав  друзів, де гарно пам’ятає класного керівника та директора школи Василя Титаренка.

берегиня

Актова зала була вщент заповнена дітьми, і разом з вчителями та директором школи, під козацький марш стоячи зустрічали свого героя. Боєць АТО розповів дітям про реалії війни, говорив про те, що досі не може звикнути до мирної території, прокидається вночі від найменшого шурхоту. Він дякував учням, які постійно через волонтерів передають малюнки, що є справжніми оберегами для наших солдат. З собою козаки принесли зброю, тож усі охочі могли потримати автомат, РПГ чи приміряти бронежелет.

За значні заслуги перед українським народом та державою у боротьбі за її незалежність та недоторканість кордонів Даніїла Коновалова отаман Черкаського крайового товариства Українського козацтва Віталій Чепелуха відзначив козацькою нагородою «Учасник АТО».

 

Автор статті