Костянтин Омаргалієв керівникам районів: Необхідно активізувати роботу з набору на військову службу контрактників та строковиків

???????????????????????????????Вже за тиждень заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв перевірить результати виконання районами роботи з набору військових на контрактну та строкову служби. Про це він заявив сьогодні в ході селекторної наради з керівниками районів та міст Черкащини.

– Виконання роботи з набору військових на строкову та контрактну службу – під особистою відповідальністю очільників районів та міст області, – наголосив під час засідання Костянтин Омаргалієв. – А тому звертаюсь до голів райдержадміністрацій і міськвиконкомів поставитися з особливою відповідальністю до завдань Президента України, адже від цього залежить обороноздатність нашої країни.

Заступник голови особливу увагу звернув на райони, які мають активізуватися. Серед них: Уманський, Маньківський, Катеринопільський, Лисянський, Монастирищенський.

Нагадаємо, до завершення останнього кварталу Черкащина має відправити на контрактну службу 600 осіб. До кінця листопада триває також набір на строкову службу, планове завдання – 526 молодих людей.^88AC784418B36A8EF3C6C91C677CBD2D9DA8B1552C9638DC4D^pimgpsh_fullsize_distr

Під час засідання заступник обласного військового комісара Ігор Яшкін наголосив на необхідності покращення стану військового обліку на підприємствах, установах та організаціях, керівники яких мають чітко виконувати положення Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». У ньому визначено, що всі керівники зобов’язані військовим комісаріатам надати списки працюючих призовників, а також забезпечити їхню явку.  Зауважимо також, обласною адміністрацією видано розпорядження про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку та бронювання громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях області.

Автор статті