Костянтин Єлісєєв поінформував про результати візиту Президента до США

e1eb0c91e6e332d25ad26ce4b152b530_1474628696_extra_largeЗаступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв на брифінгу для ЗМІ поінформував про результати візиту Глави Української держави до США.
Він нагадав, що Президент України виступив на сесії Генеральної Асамблеї ООН, саміті ООН з питань біженців та провів понад 20 двосторонніх зустрічей. «Ключова мета була надати об’єктивну інформацію щодо ситуації на Донбасі та в Криму, поінформувати про хід реформ та реформаторські зусилля Президента України, наголосити на проблемах, які є актуальними для нашої держави та глобальної безпеки, зокрема, посилення та продовження санкцій щодо РФ, звільнення українських заручників та допомога внутрішньо переміщеним особам», – розповів заступник Глави АПУ.
Глава держави також взяв участь у засіданні на найвищому рівні Ради Безпеки ООН щодо Сирії, де акцентував увагу на необхідності реформування Ради безпеки ООН. «Те, що відбувається в Сирії є прямим наслідком агресивної політики Росії», – нагадав українську позицію, висловлену Президентом, Костянтин Єлісеєв.
Заступник Глави АПУ відзначив важливість зустрічей Петра Порошенка з керівництвом Сполучених Штатів Америки – з Президентом Бараком Обамою, з Віце-президентом Джозефом Байденом, з кандидатом в Президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон та з Державним секретарем Джоном Керрі. «Таким чином ми значно поглибили стратегічний діалог та партнерство з Вашингтоном», – зазначив Костянтин Єлісєєв. Крім того, відбулася зустріч з представниками єврейських організацій США, яких було запрошено на заходи до 75-их роковин трагедії Бабиного Яру. За словами Заступника Глави АПУ, на ці заходи прибудуть, зокрема, Президенти Ізраїлю та Німеччини, Президент Європейської Ради.
Під час візиту до США Глава Української держави також зустрівся з Еміром Катару, керівництвом Саудівської Аравії, Президентом Туреччини та Прем’єр-міністром Японії, щоб, зокрема, поінформувати про можливості інвестування в Україну та задля зміцнення торгівельно-економічного виміру співпраці між країнами. «В нас є дуже важливі домовленості, які зараз за дорученням Президента буде реалізовувати секретар Національної інвестиційної ради Борис Ложкін», – зазначив Костянтин Єлісєєв, додавши, що Борис Ложкін під час свого візиту до США також провів низку зустрічей з представниками інвестиційних агентств та бізнес середовища США.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті