Кошти, зібрані на першому благодійному балу захисників України, підуть на відкриття музею сучасної війни в Умані

e1a325047b148c9441be2b14c42dc196_XLВони вийшли на паркет, щоб зібрати кошти на музей сучасної війни. У столиці відбувся перший благодійний бал захисників України. Танцювати вальс герої АТО, волонтери та журналісти навчилися менш ніж за тиждень. Усі зібрані кошти передадуть на створення музею в Умані, головну експозицію в якому присвятять загиблому Герою Андрію Кизилу.

Рівно тримати спину, кружляти в такт та обов’язково тягнути носки – у військовослужбовців було лише 4 дні, щоб навчитись танцювати вальс та вийти на паркет. Кіборги, десантники, морпіхи – у повній бойовій готовності. Та тримати зброю в руках, як виявилося, для них набагато легше.

“Навіть на даний момент болить все абсолютно, тому що зранку до вечора ці повтори. Напевно, якщо брати щотижневу фізичну підготовку, то вона в нас трішки легша”, – розповів командир підрозділу морської піхоти Вадим Сухаревський.

Усі учасники благодійного балу зголосились танцювати, щоб зібрати кошти на створення музею сучасної війни в Умані – у підсумку було зібрано більше 50 тисяч гривень.22687727_994048257402062_7391541681682202365_n1
“Головна наша ідея – щоб танцювали реальні атовці. Ми чітко розуміли, що на місяць з передової 100 % їх не відпустять. Тому йшли на такий ризик і розуміли, що у нас лише кілька днів для того, щоб навчити хлопців танцювати і підготувати бал”,– зазначила організатор благодійного балу захисників Оксана Гаврилюк.
На бал прийшли дружина, маленький син та сестра Андрія Кизила. Оксана Кизило, дружина загиблого Героя, висловила щиру вдячність організаторам балу: “Я дуже рада, що зустрілась з усіма вами. Як сказав один хлопчина  – “одна дружня сім’я”. Це правда… Я дуже рада що ви у мене є. Величезне вам всім дякую! Дякую вам за Бал Офіцерів! Ви започаткували неймовірну справу, яка  з року в рік ставатиме більш  масштабною! Мрія Андрія здійснюється… про офіцерів заговорили…”
За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю

Автор статті