Корсунські лісівники заклали новий базовий розсадник

1Щоб поліпшити догляд за посадковим матеріалом і покращити його якість, у Кумейківському лісництві Корсунь-Шевченківського лісгоспу заклали новий базовий розсадник. Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. Площу для нього спеціально обрали поблизу джерел води та енергопостачання. Адже на новому розсаднику планують облаштувати крапельне зрошування.

«Закладання лісового розсадника – дуже відповідальна місія. Ми ретельно готувалися, вибирали місце, де був би кращий ґрунт та можливість поливу. Завдяки новому розсаднику ми плануємо поліпшити якість посадкового матеріалу», – говорить директор ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» Василь Яценко.

Територія розсадника невелика. Цього року тут посіяли 0,25 га сосни. Ще майже 0,9 га засіяли на старому розсаднику, щоб повністю забезпечити потреби лісгоспу в садивному матеріалі. Це менше, ніж зазвичай. Але завдяки зволоженню та догляду тут планують отримати не меншу кількість сіянців. А це близько 1,7 млн штук. Їх використають для відновлення площ, де була проведена лісозаготівля.

Автор статті