Корсунщина відзначила 72-гу річницю Корсунь-Шевченківської битви

52Сьогодні на Корсунщині відзначили 72-гу річницю переможного завершення Корсунь-Шевченківської битви. Біля Обеліска Слави відбулись покладання квітів та мітинг-реквієм, повідомляють в Корсунь-Шевченківській РДА.

В заході взяли участь представники районної та міської влади, ветеранських організацій, молодь та мешканці міста. У промовах виступаючих лунали слова вдячності ветеранам за подарований ними порятунок від фашистської навали.

– Сьогодні всіх нас об’єднує розуміння того, що Друга світова війна війна є найжахливішим явищем в історії людства. Багатьом українським героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити її закінчення. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до України. Так було і буде завжди, – говорить перший заступник голови Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації Василь Клименко. – Сьогодні ж, як ніколи, актуально звучить вимога: по-синівськи дорожити найбільшим, безцінним багатством, залишеним нам у спадок – врятованою від агресора Україною. І ми з гідністю стаємо на її захист.

Голова районної ветеранської організацій Тамара Компанієць поділилася спогадами про Корсунь-Шевченківську битву, яку в січні-лютому 1944 року провели війська 1-го та 2-го Українських фронтів. Вона наголосила, що, як би час не намагався віддалити події тієї страшної війни, вони повинні назавжди закарбуватися в пам’яті прийдешніх поколінь Корсунщини. На зміну фронтовикам прийшло нове покоління героїв-земляків, полеглих за вільну, незалежну і справедливу Україну.

Автор статті