Координатори Центру допомоги учасникам АТО зустрілися з АТОвцями Лисянщини

zentrКоординатори обласного Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко та Борис Резнік взяли участь у розширеному засіданні Лисянського районного координаційного центру з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Дубового. Зустріч  відбулася за участю демобілізованих бійців, волонтерів, керівників відповідних структурних підрозділів та служб райдержадміністрації.

На Лисянщину повернулось зі служби 38 демобілізованих військовослужбовців, 179 захисників нині захищають суверенітет держави. Під час зустрічі демобілізовані озвучили різнопланові питання. Координатор обласного Центру Олександр Тимошенко відзначив, що в деяких районах Черкащини одним із найскладніших є земельне питання, тож в їхніх планах зробити інвентаризацію земель.

За інформацією в.о. начальника Держгеокадастру в Лисянському районі Олександра Борсенка, 55 звернень щодо надання земельних ділянок було перенаправлено до Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, по 37 заявах вже прийнято відповідні рішення.

Про відбір на контрактну службу поінформував присутніх заступник військового комісара райвійськкомату Володимир Попадюк, який відзначив позитивність такого механізму. Військовослужбовці Лисянщини висловили вдячність працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості, центральної районної лікарні, пенсійного фонду за всебічне сприяння і підтримку.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий наголосив, що головне завдання створеного центру – вирішення різнопланових проблем і питань, з якими стикаються учасники антитерористичної операції. Олександр Васильович запропонував з-поміж демобілізованих обрати співголову Центру – координатора, який відстоюватиме інтереси військових та їхніх родин.

Під час розмови було акцентовано увагу на актуальних питаннях, що потребують вирішення. Зокрема, волонтер Станіслав Койдан звернувся до координаторів обласного центру з пропозицією забезпечити можливість міжрегіональної координації та злагодженої співпраці.

 

За інформацією відділу з питань регіональної та інформаційної політики апарату Лисянської райдержадміністрації

Автор статті