Координатори Центру допомоги АТОвцям стануть ревізорами

архів_зустріч демобілізованих бійців2Не за звітами, а на ділі. Так координатори Центру допомоги учасникам АТО перевірятимуть роботу колег із районів. Уже від сьогодні вони вирушають у ревізії.

У районах координатори зустрічатимуться із працівниками тамтешніх центрів для АТОвців, керівництвом райдержадміністрацій і бійцями.

– Ми вже опрацювали третину анкет демобілізованих бійців, які отримали з районів, – розповідає координатор Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко. – Бачимо нові тенденції. Якщо раніше на першому місці були земельні питання, то зараз – працевлаштування та навчання. Також близько чверті АТОвців потребують медичної допомоги, 15% – психологічної.

Раптові ревізії, кажуть координатори, допоможуть з’ясувати, наскільки ефективно по районах працюють центри. А також виявити локальні проблеми, з якими зіштовхуються бійці та їхні родини.

– Я дякую координаторам Центру допомоги АТОвцям за роботу, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Наша область серед тих, де він запрацював повноцінно. Ми ввели координаторів у штат ОДА, тепер вони мають ресурсну підтримку своєї роботи. Також це була вимога як представників громадських організацій бійців, так і військкомату. Бо координатори мають справу з інформацією з обмеженим доступом. Нинішні ревізії допоможуть довершити реальну картину по області – де і як турбуються про наших героїв.

Нагадаємо, торік у жовтні, згідно з указом Президента України, на Черкащині створили Центр допомоги учасникам АТО задля ефективного вирішення проблем демобілізованих бійців. Із нового року він працює при обласному контактному центрі.

Автор статті