Координатори міжнародних проектів зі США завітали до Черкащини на освітній тренінг

24568984У Черкаському обласному інституті післядипломної освіти триває триденний Міжнародний науково-методичний тренінг «Виховання характеру». Він зібрав педагогічних працівників Черкаської області. Тренерами на семінар завітали поважні викладачі – Джон Кук, тренер, доктор філософії, координатор міжнародних проектів та Чарльз Ландрет, тренер, координатор міжнародних проектів із США. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

95056256Тренери з США мають багатий досвід у викладанні семінарів щодо формування характеру дітей, спілкування у сучасному світі та виховання толерантного ставлення до всіх. Тому спілкування на семінарі вийшло дуже позитивним, а головне, як відзначали всі присутні, корисним для сучасного педагога, який працює із сучасними учнями.

Організований тренінг– не першим із циклу семінарів на духовно-моральну тематику, які проходили в родинному педагогічному колі черкащан. Учасниками заходу стали педагогічні працівники області – учителі, методисти, вихователі дошкільних навчальних закладів.

70168779У рамках тренінгу відбулися презентація навчального посібника «Виховання характеру дітей» та виставка навчально-методичної літератури духовно-морального спрямування ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія».

На завершення робочої програми тренінгу його учасники отримали подарункові набори навчально-методичної літератури, яка стане гарним додатком у роботі учителя, вихователя щодо виховання цінностей характеру в сучасної дитини.

Автор статті