Контроль за виділенням землі АТОвцям посилюють на Черкащині

20160204_142159Керівники районів і підрозділів обласного Держгеокадастру щотижня звітуватимуть в ОДА про земельні справи АТОвців. Так вирішили на спільній нараді. Особисто куруватиме це радник голови Черкаської ОДА Володимир Білик.

Натепер в області зарезервовано 1679 га земель, які можуть бути передані у власність учасникам АТО. Виявили таке бажання вже 2180 із них. Майже стільки ж дозволів на розроблення проектної документації вже видали земельники.

– Однак земельні питання наших бійців досі недостатньо врегульовані, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Робота ще не організована, як належить. Звідси ми маємо резонанс в окремих районах. Хоча об’єктивно: в рази менше, ніж попервах. Звісно, не всі запити можна задовольнити, бо вільної землі мізер. Але є чимало соціально відповідальних сільгоспвиробників, які йдуть на зустріч. І керівники на місцях мають шукати з ними спільну мову, компромісні рішення. Йдеться, передовсім, про землі запасу та резерву, які в оренді. Мій радник буде це все тепер моніторити та контролювати. І ми публічно інформуватимемо та реагуватимемо на неналежне ставлення до бійців у цих питаннях.

20160204_142217        Нагадаємо, деталі про зарезервовані ділянки для АТОвців є у спеціальному розділі на сайті Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області (http://www.dkz.ck.ua/300.htm). Клікабельний банер розміщено також на сайті Черкаської ОДА.

Автор статті