Конкурс на отримання Всеукраїнської Премії “Диво-Дитина – 2020”.

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина – діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина – діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина – діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗМІРИ ПРЕМІЙ НА 2020 РІК

Сьогодні 05.03.2020 року о 14:00 годині відбулося засідання оргкомітету за участю Президента Премії Віктора Новікова. На засіданні були обговорені питання пов’язані з порядком відбору та нагородження дітей, складом журі та поліпшення роботи із засобами масової інформації для якомога більшого залучення дітей-учасників з усіх куточків нашої країни.

Також на засіданні президент Премії оголосив про збільшення призового фонду і затвердив наступні розміри премій. І так, розміри грошових винагород Всеукраїнської Премії Диво Дитина-2020

Премія-9000 грн. (в кожній номінації)

Премія-7000 грн. (в кожній номінації)

Премія-5000 грн. (в кожній номінації)

Нагадуємо, що участь у конкурсі на отримання Премії відбувається на безоплатній основі. Прийом анкет закінчується 25 березня, тому всіх дітей, які мають досягнення в науці, творчості та спорті просимо поквапиться і вчасно подати документи!

Документи направляти за адресою: м. Київ; вул. Авіаконструктора Антонова 5-Б; офіс 712, ТОВ “Премія Диво-дитина”.

Оргкомітет Премії.

Автор статті