Конкурс на кращу опорну школу триває

231Майже два місяці поспіль загальноосвітні навчальні заклади України беруть участь у районних та обласних конкурсах на кращу опорну школу. Підбиватимуть підсумки в основному у квітні. Однак перші переможці вже відомі. Це – три школи з Черкащини.

Ще в середині березня Білозірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Городищенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3  та Монастирищенську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 5 визнали кращими опорними школами. Окрім Черкащини, вже визначили 67 шкіл-переможців у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, та Чернігівській областях.

Відзначимо, для ефективного використання наявних ресурсів та проведення цих конкурсів Міністерством освіти і науки розроблено та надіслано до обласних органів управління освітою орієнтовні критерії щодо проведення конкурсу та рекомендації щодо першочергового спрямування коштів, виділених у рамках фінансової підтримки опорної школи.

Додамо, до початку нового навчального року в Україні буде створено біля 100 опорних шкіл.

 

За інформацією Міністерства освіти і науки України

Автор статті