Комунікація влади та бізнесу задля ефективної співпраці

6e731dda9d231e07096051a41c685134Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів робочу зустріч із керівництвом ПрАТ “Укрзерноімпекс”, яке орендує земельні паї в селах Ладижинка (2341,2 га), Колодисте (516,7 га), Посухівка (341 га) та Ропотуха (131,5 га).

Очільник району зазначав, що сьогодні від інвестора на селі, у значній мірі залежить рівень життя людей. Добросовісний обробіток землі, своєчасна виплата коштів орендодавцям, прозора сплата податків – це те, що формує здорову атмосферу у взаєминах бізнесу, населення і влади.  Саме таким підприємством є ПрАТ “Укрзерноімпекс”.  А завдання влади на сьогодні – створити  інвесторам сприятливий мікроклімат для ефективної роботи. Тож на зустрічі обговорили ряд важливих питань щодо співпраці та  намітили напрямки подальшої діяльності.

Значну увагу під час обговорення приділили  питанням соціальної підтримки населених пунктів, в яких підприємство здійснює виробничу діяльність. Наразі, за даними ПрАТ “Укрзерноімпекс”,  підприємство спрямувало на розвиток села Ропотуха 17 тис. грн, Посухівка – 50 тис. грн, Ладижинка – 113 тис. грн, Колодисте – 38 тис. грн.

Зокрема: в Ладижинці за ці кошти придбано водний насос для свердловини, жителям села вулиць Козацька та Нове життя облаштовано місця відпочинку біля сільського ставка, упорядковано сільське  сміттєзвалище, забезпечено прогортання снігу. Зараз реалізується проект по освітленню пішохідного переходу на трасі Київ – Одеса та інші проекти. Керівник підприємства Оксана Подвальнікова запевнила, що і надалі підтримуватимуть населення сіл у вирішенні господарських питань.

За інформацією Уманської райдержадміністрації

Автор статті