Комунальників Черкащини привітали з професійним святом

???????????????????????????????Сьогодні вони відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають професійне свято. З цієї нагоди в обласній філармонії відбулися урочисті заходи.

Заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко подякував робітникам комунальної сфери за невтомну кропітку щоденну працю. А також вручив почесні нагороди від облдержадміністрації та обласної ради.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????– Щодня, перевіряючи інформацію про те, чи належно функціонують мережі водо-, тепло- та енергопостачання, пересвідчуюся, яку суспільно важливу роботу здійснюють працівники житлово-комунальної сфери, – зауважив Сергій Миколайович. – Високий професіоналізм, відповідальність у виконанні своїх обов’язків наших комунальників є запорукою соціальної стабільності та комфортного життя кожного з нас. Тож сьогодні хочу побажати вам здоров’я, злагоди та мирного неба над головою.

???????????????????????????????Нагадаємо, День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначається щорічно у третю неділю березня.

Автор статті