Колектив Фотоприладу привітали з професійним святом

фотоп на головну

Напередодні Дня машинобудівника заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль разом із керівництвом міської ради завітали до науково-виробничого комплексу «Фотоприлад», аби привітати з професійним святом колектив підприємства.

– За останній рік, мабуть, як ніколи, обласна влада долучилась до того, щоб Фотоприлад відродив свою потужність, – звернувся до присутніх Віталій Коваль. – Добре знаємо матеріально-технічну базу підприємства, кваліфікаційний рівень його працівників, бажання удосконалювати виробництво, щоб  зайняти провідні позиції машинобудування не лише в Черкасах, а й країні в цілому. Нині влада продовжує наполегливу роботу щодо налагодження тісної співпраці підприємства з технічними навчальними закладами Черкащини, студенти яких мають стати старанними помічниками, а потім і фахівцями на підприємстві. Адже наука без виробництва не може існувати. У цьому наше спільне завдання на найближче майбутнє!

Віталій Володимирович від імені голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка привітав колектив, побажав кожному наснаги, сил, нових важливих замовлень та гідних винагород. До вітань долучився і секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

фотоп 3

Генеральний директор Григорій Корево, вітаючи своїх працівників, зазначив, що підприємство сьогодні має не один підписаний контракт, ряд замовлень, завдяки яким Фотоприлад – на передовій щодо розвитку українського військово-промислового комплексу.

– На сьогодні маємо підписану угоду на постачання коліматорного прицілу, що надзвичайно необхідний сьогодні для Збройних сил України, – повідомив Григорій Степанович. – Також днями був підписаний Меморандум між УкрОборонПромом, Фотоприладом і турецькою компанією про започаткування на підприємстві виробництва тепловізійної техніки. Очікується, що завдяки цьому НВК «Фотоприлад» стане головним підприємством в Україні з комунікації та забезпечення тепловізійного оснащення, – констатував директор.

За словами керівника підприємства, є ще ряд інших цікавих та дуже цінних контрактів, зокрема й у рамках співпраці із закордонними партнерами, реалізація яких сприятиме значно потужнішому розвитку підприємства у майбутньому.

фотоп 2

Під час заходу працівників Фотоприладу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток машинобудування нагородили почесними грамотами.

Автор статті