Книжковий фестиваль стартував у Черкасах (ФОТО)

???????????????????????????????В обласному центрі він проходить уже вдруге, розпочався сьогодні й триватиме до 22 квітня.

Готувались до фестивалю більше року. Цьогоріч тут задіяно понад 60 видавців із Києва, Вінниці, Тернополя, Харкова, Львова.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

За словами керівниці МГО «Книжковий маестром», організаторки фесту Людмили Фіть, працювали над ним усім містом та областю.IMG_0303

– Приємно, що фестиваль набув всеукраїнського рівня, адже тут ми зустрічатимемо гостей з Луцька, Чернівців, Полтави, Львова. Між іншим, нам допомагали з Франції, Америки, – зауважила Людмила Фіть.

Підтримала проведення фесту й обласна влада. У день відкриття його відвідав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Каже: минулого року його старша донька придбала на фестивалі дві книги із серії «Коти-вояки», а нині мають вже 7 книг. Нині ж вона захоплюється і «Часодіями». Та вже зареєструвалася на тематичні конкурси.???????????????????????????????

– Книга – це життєва мудрість, – говорить Віталій Володимирович, – здатність почути вічні слова. Книга примушує нас відволікатися від ґаджетів, відчути себе просто людиною, а часом і дитиною, та дозволити собі пофантазувати. Позитивно, що завдяки такому фестивалю, маємо змогу популяризувати наше місто й область.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Черкасці протягом трьох діб зможуть побачити своїх улюблених авторів, адже тут запланували більше сотні зустрічей, працюють локації відпочинку, мистецькі перформанси, майстер-класи, книжковий ярмарок. А 22 квітня на фестивалі відбудеться благодійний аукціон, де представлять роботи художника видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Владислава Єрка. Кошти спрямують на потреби дітей загиблих бійців АТО.

Книжковий фестиваль проходить в обласній філармонії, вхід вільний.???????????????????????????????

 

 

 

Автор статті