Кількість бажаючих оздоровитися в Центрі соціальної активності зростає

???????????????????????????????Все більше літніх людей, турбуючись про власне здоров’я, долучаються до занять в Центрі соціальної активності в Черкасах. Його відкрили влітку на базі територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району.

Тут є соляна кімната, спеціально обладнана для проведення процедур галотерапії та тренажерний зал із новітнім обладнанням: велотренажером, орбітреком, біговою доріжкою, вібромасажером та тренажером Бубновського.

3– Це вже третій Центр в області, який вдалося відкрити завдяки тісній співпраці системи соціального захисту з міжнародними благодійними організаціями, сприянню органів місцевого самоврядування, – зазначив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. – Таким чином залучили більше 280 тисяч грн для обладнання залу лікувальної фізкультури і соляної кімнати. Центри дуже необхідні літнім людям, адже дають їм змогу підтримувати здоров’я й реалізувати свій життєвий потенціал, знаходити радість від спілкування.

???????????????????????????????Олена Шайтан у Центрі займається постійно. Каже, відчуває неабиякий ефект від занять:

– Центр користується значною популярністю вже давно, але як тільки тут з’явилось нове обладнання, бажаючих займатись стало ще більше. Я ж усе життя веду активний спосіб життя, сама спортсменка, і добре усвідомлюю, як можна себе змінити.

Автор статті