Керівництво Пенсійного фонду Черкащини побувало в Білозірській громаді

DSC00527Обговорити питання покращення обслуговування громадян та спростити отримання пенсійних послуг для жителів сіл до новоутвореної Білозірської територіальної громади завітали представники головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Так, аби спростити вирішення питань пенсійного забезпечення, начальник управління Світлана Зінник запропонувала активу громади в селі Білозір’я створити віддалене робоче місце для працівників пенсійного фонду в Черкаському районі.

За її словами, це дасть можливість громадянинові, не полишаючи територію громади, подати документи щодо призначення, перерахунку та виплати пенсії, отримати консультацію з питань пенсійного законодавства або довідки чи інші документи з питань пенсійного забезпечення. Орієнтовна періодичність надання послуг віддаленого робочого місця в с. Білозір’я – два рази на місяць: перший та третій понеділок.

Голова Білозірської територіальної громади Володимир Міцук поінформував, що громада, створена на базі Білозірської сільської ради, є одним із перших осередків нового типу в області, утворених у результаті добровільного об’єднання двох сільських рад – Білозірської та Ірдинської. На 1 січня 2016 року у громаді проживає 9 238 осіб, із них третина – пенсіонери. Отже, представники громади підтримали пропозицію керівництва Пенсійного фонду на Черкащині. Учасники зустрічі обговорили деталі обслуговування членів територіальної громади працівниками пенсійної установи, розробили план подальших дій між управлінням Пенсійного фонду України в Черкаському районі та громадою.

В умовах децентралізації влади наближення адміністративних послуг до людини набуває особливої актуальності. Власне, головною метою адміністративно-територіальної реформи і було створення умов, щоб жителі мали можливість отримати послуги, не виїжджаючи в районний чи обласний центр.

 

За інформацією ГУ ПФУ в Черкаській області

Автор статті