Керівників соціальних служб навчали принципам соціальної адаптації учасників АТО

Безымянный 2Питанням соціальної адаптації учасників АТО та членів їхніх сімей присвятили короткостроковий тематичний семінар для директорів районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Він відбувся в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Тренери обласного центру соціальних служб в межах семінару провели спеціалізовані тренінги. Під час них слухачі  обговорили порядок організації співпраці з установами соціального захисту, центрами зайнятості для надання послуг соціальної адаптації; відпрацювали порядок надання учасникам АТО послуги «соціальна адаптація»; форми і методи роботи з ветеранами та членами сімей; процедуру оформлення відповідних документів та ін.

Отримані на семінарі знання сприятимуть ефективному виконанню загальнодержавних програм шляхом проведення соціальної роботи з учасниками АТО і їхніми сім’ями, забезпеченню соціального супроводу, профілактики, реабілітації, соціальної та психологічної адаптації.Безымянный

Автор статті