Казначейство України: прогресивні технології – для забезпечення якісного обслуговування клієнтів

???????????????????????????????Актуальні питання бюджетного законодавства і казначейського обслуговування бюджетів обговорили під час робочого візиту до області Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.

Враховуючи вимоги сьогодення, Казначейством України здійснюється впровадження прогресивних технологій задля забезпечення якості розрахунково-касового обслуговування клієнтів, кропітка робота на упередження порушень бюджетного законодавства.

???????????????????????????????Тетяна Слюз під час зустрічі поінформувала  про стратегічні напрямки реформування бюджетного законодавства, зокрема, фінансування об’єднаних територіальних громад, виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів». Окремо вона зазначила про переваги обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», запровадження упродовж 2016 року системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства, порядок адміністрування ПДВ, використання електронних сервісів ProZorro.

У ході наради перший заступник голови ОДА Віталій Коваль  повідомив також, що за 2015 рік до державного та місцевих бюджетів Черкаської області зібрано більше 9 млрд грн., з яких 6 млрд грн. перераховано до держбюджету, 3 млрд грн. – до місцевих бюджетів.

– Порівняно з 2014 роком надходження зросли на 31 %, – сказав Віталій Володимирович, – а це понад 2 млрд грн. Завдяки розміщенню коштів місцевих бюджетів на банківських депозитних рахунках додатково отримано 21 млн грн., зважаючи на те, що у минулі роки це питання було проблемним для місцевих бюджетів.

За словами Віталія Коваля, завдяки роботі казначейської служби наприкінці минулого року майже мінімізовано обсяг кредиторської  заборгованості за видатками місцевих бюджетів.

У рамках візиту до Черкащини очільниця Служби Тетяна Слюз відвідала органи Казначейства у Лисянському, Маньківському, Жашківському, Монастирищенському, Христинівському районах та Уманському управлінні Черкаської області.

Автор статті