Катеринопільського бійця АТО нагородили орденом «За мужність»

лебединецьОрденом «За мужність» ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України днями нагородили учасника антитерористичної операції Олександра Лебединця, жителя села Бродецьке Катеринопільського району, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Орден герою  вручили голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко та голова районної ради Віталій Верета, повідомляють в Катеринопільській РДА.

Олександр Лебединець народився і виріс у селі Бродецьке у дружній, працелюбній родині. Після закінчення місцевої школи юнак здобув професію механіка. Працював робітником на ТОВ «Катеринопільський елеватор», де, до речі, трудиться і після повернення з лав Збройних сил України.

Коли на Сході розпочалися збройні сутички, Олександр одним з перших прийшов до військомату. У серпні 2014 року добровольцем пішов до армії. Йому довелося воювати у найгарячіших точках антитерористичної операції. Наш земляк всюди проявляв мужність, витривалість і неабияку хоробрість. Демобілізувався Олександр Лебединець у жовтні минулого року після тяжкого поранення. Скромний юнак не розповідає про свої подвиги, натомість згадує бойових товаришів та солдатські будні.

Керівники районної влади подякували бйцю за проявлений героїзм і патріотизм, за особистий внесок у захист нашої батьківщини.

 

Автор статті