Катеринопільська ЦРЛ з новітнім апаратом ультразвукової діагностики

узиЗавдяки грантовій допомозі по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» Міністерства закордонних справ Японії минулого тижня у центральній районній лікарні Катеринільщини встановили новітній апарат ультразвукової діагностики. Загальна вартість проекту становить близько 1,5 млн грн., 100 тис грн. з яких виділено з районного бюджету на сплату ПДВ за умовами проекту, решта – допомога уряду Японії, повідомляють в Катеринопільскій РДА.

Торік у червні райдержадміністрація разом з центральною районною лікарнею направили заявку на участь у проекті програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» уряду Японії. Минулого ж місяця за участю Надзвичайного та Повноважного Посла  Японії в Україні Шігекі Сумі відбулася урочиста церемонія підписання грантової угоди, яка передбачає реалізацію проекту «Модернізація медичного обладнання в Катеринопільській центральній районній лікарні». Апарат ультразвукової діагностики вже доставили і установили у центральній районній лікарні. Тож відтепер жителі Катеринопільщини отримуватимуть якісні медичні послуги.

Участь у міжнародних программах та конкурсах на здобуття грантів активно підтримує районна державна адміністрація. За глибоким переконанням її очільниці Ольги Ніколенко, для вирішення проблемних питань району слід докласти всіх зусиль, працювати в найрізноманітніших напрямках, залучаючи соціальне партнерство. Тож саме керівник району стала ініціатором участі у програмі. Запропонована Урядом цієї держави програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку, насамперед, лікарням, початковим школам, науково-дослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям.

Автор статті