Канівські гирьовики привезли медалі з Всесвітньої олімпіади гирьового спорту

20170916_124711Вітебськ (Республіка Білорусь) з 14 до 17 вересня приймав Третю Всесвітню олімпіаду з гирьового триатлону. Завдяки сприянню та фінансовій підтримці Канівського міського голови участь у змаганнях взяла й команда гирьовиків з Канева.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 300 осіб і понад 20 країн світу, серед яких: Україна, Латвія, Естонія, Німеччина, Польща, Казахстан тощо.

Так, традиційно, неабиякі результати показав канівський богатир Ігор Циганок. Виступаючи серед ветеранів гирьового спорту він завоював 4 золоті та 1 срібну медаль в різних номінаціях. Золота медаль чемпіона олімпіади «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв.; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг довгим циклом», 22 поштовхи за 1 хв.; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Комбінована естафета з гирями 16 кг за 1 хв.»; Золота медаль чемпіона світу «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв.; Срібна медаль олімпіади в складі команди Європи в номінації «Естафета з гирями 32 кг за 1 хв.».

Утім, «на п’яти» ветеранам гирьового спорту наступає молодь. До слова, гарні результати демонструють не тільки канівські юнаки, а й дівчата. Так, учениця Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Катерина Праніченко виборола титул чемпіонки олімпіади в ривку гирі, вагою 8 кг, з результатом 60 разів за 1 хв. У поштовху гирі, вагою 8 кг, з результатом 70 разів за 1 хв.

Катерина відстояла титул чемпіонки світу у віковій категорії до 18 років. Тим самим довівши, що гирьовий спорт не тільки чоловіча справа. Також у складі команди Європи (ІІ) дівчина завоювала срібну медаль чемпіонату світу.

Тренер дівчини Євгеній Науменко, виступаючи серед ветеранів гирьового спорту, виборов срібну медаль олімпіади в ривку гирі, вагою 12 кг, з результатом 90 підйомів за 3 хв, інформує Микола Козин.

За інформацією Канівської міської ради

Автор статті