Кам’янська та Буцька ОТГ будуть розвивати туризм в межах договору співробітництва

66384221_1112518372292067_9016032791288086528_nКоординуватимуть  свою діяльність в питаннях розвитку туристичної галузі для надання конкурентоспроможних послуг та розроблятимуть спільні туристичні маршрути Кам’янська та Буцька ОТГ. Договір співробітництва у сфері туризму сьогодні підрисали голови цих двох громад Володимир Тірон та Сергій Залізняк, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Також урамках співробітництва громади домовились спільно здійснювати пошук інвесторів для розвитку туристичної інфраструктури, проводити взаємну інформаційну підтримку та рекламу в сфері туризму та обмінюватись кращими практиками в питаннях туризму.

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування підтримали цю ініціативу та будуть надавати методологічну та інформаційну підтримку їх співробітництву.

Як відомо на території цих громад знаходяться відомі на всю Україну «Тясминський каньйон» та «Буцький каньйон». Тому ці громади мають схожі можливості та виклики.

Далі договір необхідно буде зареєструвати в Мінрегіоні. Але головне для Буцької та Кам’янської об’єднаних територіальних громад щоб він був втілений в життя і приніс нові можливості для розвитку громад та Черкащини.

Наразі за інформацією Мінрегіону Черкаська область входить в п’ятірку кращих в питаннях співробітництва та має 25 таких договорів.

 

Автор статті