Кам’янська школа готується впроваджувати освітні інновації

20170712_161742Сучасні кабінети хімії, фізики та математики обладнають у Кам’янському еколого-економічному ліцеї до 1 вересня. Вже з цього навчального року освітній заклад працюватиме у статусі інноваційного, говорить заступник очільника область Ярослав Березань. Сьогодні він оглянув, як у ліцеї готуються до навчального старту.

IMG_6651 IMG_6652 IMG_6662Кам’янський ліцей – єдина школа з району, яка потрапила до переліку інноваційних шкіл Черкащини. Тут повністю обладнають три навчальні кабінети. На це, за проектом, який фінансуватиметься коштом ДФРР, спрямують 300 тисяч гривень. Ще стільки ж – з місцевого бюджету на основі співфінансування.

IMG_6670 IMG_6675– Школи Черкащини на шляху до перетворення в інноваційні, – зазначає Ярослав Березань. – Наша область першою в Україні ініціювала такий освітній проект, який згодом підтримали в Міністерстві освіти і науки України на загальнодержавному рівні. Освітньо-інноваційний першопроходець – Черкаська гімназія №9 – вже має чимало напрацювань. Нині ж готуються працювати інноваційно 28 шкіл нашого регіону. З-поміж них і ліцей з Кам’янщини. Окрім нових кабінетів, тут повністю оздоблять приміщення. На це вже передбачено 1,2 млн грн освітньої субвенції. Адже інноваційна школа має бути не тільки сучасна в освітньому плані, а й цікава для дітей у візуальному. Це є однією з основних вимог для таких сучасних шкіл. Цікаво, що влада району, окрім освітніх інновацій, ініціює втілення ще й оригінальної технічної новинки для роботи школи.

IMG_6638 IMG_6647Відзначимо, нині в Кам’янському еколого-економічному ліцеї навчається до сотні учнів та діє 8 класів. Коштом районного бюджету тут повністю замінили вікна, обладнали власну твердопаливну котельню.

Автор статті