Кам’янська РДА – з новим очільником

IMG_20170906_092833На Кам’янщині офіційно призначили керівника райдержадміністрації. Ним став Богдан Солошенко, який до того два роки був першим заступником очільника РДА.

Згідно з розпорядженням Президента України №171/2017-рп Богдана Солошенка призначили керівником Кам’янської райдержадміністрації 1 вересня. Сьогодні ж перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль спільно з депутатом Верховної Ради України Сергієм Рудиком офіційно представив його активу Кам’янського району.

IMG_20170906_093257Новопризначений голова райдержадміністрації висловив вдячність Президенту України, обласному керівництву за виявлену довіру та запевнив присутніх, що повністю усвідомлює відповідальність, знає проблеми району, над чим необхідно працювати, насамперед у вирішенні соціально-економічних проблем, а також налагоджуватиме тісну співпрацю з керівниками підприємств, установ та організацій, органами місцевого самоврядування, районною радою.

Довідково:

Богдан Миколайович Солошенко народився у Кам’янському районі с. Косарі у 1986 році. Має вищу освіту, у 2007 році закінчив Черкаський технологічний університет, фінанси, магістр з економіки і підприємництва. Свою трудову діяльність розпочав у 2005 році .

З травня 2015 року займав посаду першого заступника голови Кам’янської райдержадміністрації.

За інформацією Кам’янської РДА

 

Автор статті