Із Черкаського району в зону АТО передали чергову партію допомоги

56-Мед, цукор, овочі, домашня консервація, крупи, а ще обігрівач та купу дитячих малюнків військовим на Схід відправили члени ГО «Об’єднання патріотичних сил». Їх сьогодні отримали бійці 14 окремого мотопіхотного батальону у Волновасі та Черкаського зонального відділу військової служби правопорядку, повідомляють в Черкаській РДА.

Продукти збирала громада Білозіря.

– Коли ми всі разом об’єднаємо свої зусилля, тоді обов’язково здобудемо перемогу. Ці випробування випали українцям для того, щоб ми навчилися цінувати нашу державу і нарешті змінилися. Це довгий і болісний процес, але ми вже змінюємося, тож перемога за нами, – переконаний Олег Деркач, який і відправляв допомогу на схід.

Як інформують в управлінні праці та соціального захисту населення району, у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, зараз на обліку 298 бійців АТО, які мають статус учасників бойових дій. Ще 5 осіб – статус інваліда війни. Цим категоріям осіб надаються пільги, гарантовані державою. Окрім того, затверджена районна програма забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом у 2015-2020 роках, яка спрямована на поступове, соціально ефективне та виважене вирішення гострої проблеми забезпечення житлом зазначеної категорії населення у спосіб пільгового житлового кредитування з відсотковою ставкою у 3 %.

Автор статті