Із Черкас на Схід «вирушив» безпілотник

20150714_16242720150714_162514
Айдарівці віднині матимуть додаткові «очі». Із Черкас до зони АТО відправили сучасний безпілотник. Про це подбав інвестор, який у місті будує завод із виробництва побутової техніки «Saturn».
Фахівці підприємства вже випробували безпілотника та навчили бійців, як ним користуватися. І вже найближчі дні той виконуватиме своє завдання на лінії вогню.
– До нашого Центру допомоги армії звернулися айдарівці з такою потребою, – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Президент холдингу «Saturn» Олександр Громико відразу відгукнувся. Це вже не вперше він допомагає безпілотником і точно не востаннє. Лише черкаським бійцям передав уже четвертий. Це і є соціальна відповідальність бізнесу. Саме таке сучасне обладнання рятує безліч життів на фронті.
Волонтери відразу передали безпілотника бійцю батальйону «Айдар». Антон із позивним «Днєпр» каже: досі в його розвідгрупі таких «очей» не було.
– Завдяки співпраці обласної влади, бізнесу й волонтерів ми тепер зможемо бачити набагато більше та якісно відбивати атаки, – пояснює боєць. – Цей безпілотник може працювати безперестанку 2,5 години, а радіус його польоту становить 25 кілометрів. Це все при тому, що підіймається він на висоту в 1200-1300 метрів.
У Центрі допомоги армії радіють, що коштовний запит від айдарівців виконано. Це волонтерське об’єднання створили на Черкащині понад рік тому за сприяння обласної влади.
20150714_161139
– Допомагати бійцям ми починали з елементарного, – пригадує голова правління БО «Центр допомоги армії» Олександр Черниш. – Возили воду до Слов’янська, де наші військові на той час відбивали перші вогневі атаки. Тому відрадно, що зараз можемо набагато більше. А все тому, бо багато небайдужих людей об’єдналися довкола цієї справи. Тому й маємо результат.

Автор статті