Із аграріями на Черкащині вже працюють на новий лад

20150928_091725

Смс-інформування, електронна приймальня та аналітика. Сервісною службою для аграріїв стає департамент агропромислового розвитку Черкаської ОДА. Роботу там перебудовують за дорученням її очільника Юрія Ткаченка.

При департаменті вже працює спеціалізований центр. Він надає аграріям інформацію, що знадобиться їм у роботі. Для цього співпрацює з аналітичними та консалтинговими компаніями.

– Це інформація щодо тенденцій ринку, експортного потенціалу, цінової політики на світовому ринку, – пояснює директор департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка. – Також маємо інформацію про кредитні програми тощо. Усе це ми надсилаємо нашим аграріям на електронну пошту. Є довідкова інформація і на оновленому сайті департаменту (http://dapr.ck.ua/). Там, до речі, працює електронна приймальня.

Тепер обласний департамент агропромислового розвитку частково виконує функції земельної комісії при ОДА. Її ліквідували задля спрощення бюрократичних процедур. Документи від заявників тут розглядають не місяць, як досі, а не більше 10 днів. Про результат їх інформуватимуть по смс.

– Я неодноразово на зустрічах із аграріями чув про проблему оформлення землі під господарськими дворами, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – У декого це затягується на роки. А це – втрачені інвестиції. Тому обласне управління Держгеокадастру отримало завдання навести лад у цьому питанні. А наш департамент паралельно це контролюватиме. За потреби на сайті розмістить інформацію про господарські двори в області.

Нагадаємо, реформувати роботу департаменту агропромислового розвитку розпочали кілька місяців тому. Усе – задля того, щоби черкаські аграрії були конкурентними.

Автор статті