ІНВЕСТФОРУМ-2018. «Діалог між владою та бізнесом є, і досить активний», – власник «Chemical Elements Ukraine» В’ячеслав Леоненко

_DSC0165Влада та бізнес все активніше співпрацюють. Тенденція до нарощування ділових відносин зберігається упродовж останніх кількох років. На цьому наголосив власник підприємства-переселенця «Chemical Elements Ukraine» В’ячеслав Леоненко під час Черкаського міжнародного інвестиційного форуму.

Нині підприємство збільшило обсяги власного експорту. Таке нарощування «експортних» потужностей за останні роки – результат роботи з партнерами, а також відкритого діалогу з владою, каже його власник.

– За три роки обсяги експортованої продукції до країн Європи збільшилися майже вдвічі, – зауважує В’ячеслав Леоненко. – До того ми в таких обсягах до Європи не експортували. На результат вплинула й наша участь в економічних форумах. Такі зустрічі корисні. Оскільки у своєму колективі, на заводі, важко об’єктивно оцінити економічну ситуацію загалом, прослідкувати тенденції. Зокрема у Черкаському Інвестфорумі ми беремо учать уже вчетверте. Зустрічаючись з представниками влади, цікавими експертами, фахівцями міністерств, гостями з інших регіонів країни починаєш відчувати себе частиною великого процесу, вибудовуєш розуміння, куди рухатися і що робити надалі.

Водночас співпраця бізнесу та влади на місцях упродовж останніх кількох років набула нової якості, відзначає підприємець. Це дозволяє вибудовувати все ґрунтовніші діалоги у форматі «влада-бізнес».

– Часто спілкуємося як з керівництвом області, так і міста, – додає В’ячеслав Леоненко. – Зараз бачу, як змінюється країна, ставлення влади до бізнесу. На обласному рівні дуже переймаються проблемами підприємців. Оскільки та ж децентралізація дала додаткове розуміння того, як наповнюються місцеві бюджети і як вибудовувати свою роботу, аби таких надходжень ставало більше. Налагодженню діалогів сприяють й форуми, які зараз активно проводяться. Вони дозволяють більше залучати зацікавлених інвесторів, підключати місцевих підприємців до економічних процесів.

Нагадаємо, «Chemical Elements Ukraine» працює на Черкащині з 2014 року. До того діяло у Донецьку. Втім, через бойові дії, перенесло свої потужності у Черкаси.

Автор статті